Zaproszenie
na oczyszczanie wątroby i z pasożytów - wrzesień/październik 2018

5 dni w Jastarni!

Głodówkę organizujemy jedynie w terminie wiosennym, kiedy to organizm sam według swojego zegara biologicznego podejmuje funkcję oczyszczania.
Każdy inny termin jest niefizjologiczny i powoduje wymuszanie na organizmie innej aktywności, niż to jest zapisane w genach.

Tak więc, jeśli trafiłeś/aś na naszą stronę już po naszej wiosennej głodówce - to masz dużo czasu, aby się do tej ważnej, istotnej celebracji, jaką jest głodówka przygotować na wiosnę 2019. Im więcej wiemy na temat tego ciekawego, mistycznego wydarzenia tym ciekawiej możemy je przeżyć.

Osoby, które nie mogą się doczekać, aby zacząć pozytywną pracę w kierunku zdrowia, zapraszamy do zakupienia książki, w której opisaliśmy nasze 12-letnie doświadczenie ze wspólnego głodowania nad morzem "Głodówka Lecznicza, detox, oczyszczanie". Książkę można kupić przesyłając maila z zamówieniem do redakcji: wegetarianski@wegetarianski.pl lub po prostu zrobić wpłatę na nasze konto podane na stronie na sumę 18 zł. książka + 9 zl. koszty przesyłki z wpisaniem tytułu książki na przelewie.

Aktualnie zapraszamy na:
Oczyszczanie wątroby i oczyszczanie z pasożytów
5 dni nad morzem w Jastarni
czyli jesienne sprzątanie organizmu

28 wrzesień – 2 październik 2018
Dom Zdrojowy Jastarnia na HeluWarsztaty mają na celu oczyszczenie wątroby, a także całego organizmu z pasożytów, toksyn, powrót do dobrych nawyków żywieniowych, odnowienie i wzmocnienie przed zimą sił obronnych organizmu, a także nauczenie się przydatnych technik pomagających przy zdrowym stylu życia.

Gościć nas będzie Dom Zdrojowy Jastarnia http://zdrojowy.com.pl
luksusowy hotel SPA z basenem i kilkoma saunami, siłownią i licznymi atrakcjami, zlokalizowany nad samym morzem, ok 50 m od plaży.

Pozostałe informacje w zakłądce obok: zaproszenie na warsztaty

Do zobaczenia nad morzem wiosną 2018 roku!
redakcja
- [str. główna] - [jak się przygotować] - [przebywanie na głódówce] - [głodówka w religiach] - [znani o głodówkach] - [fragment dziennika] - [wychodzeniez głodówki] - [kartki z poprzednich głodówek] - [pytania i wątpliwości] - [o nas] - [zaproszenie na głodówkę] - [zgłoszenia] - [zaproszenie na odchudzanie] - [polecane artykuły] - [kontakt] -